מכונת קפה ביתית

מכונת קפה ביתית

בשנים האחרונות רבים מהאנשים שקונים מכונת קפה ביתית, מעדיפים כזו שמכינה את הקפה בעזרת קפסולות. אלו יכולות להגיע במגוון של טעמים שונים ואף ניתן להכין בעזרתן שוקו חם לילדים עם שכבת קצף יפה למעלה, מה שהופך את השוקו לחגיגה של ממש.

אביזרים נלווים עבור מכונות קפה ביתיות

אילו אביזרים תצטרכו עבור מכונת הקפה שלכם? תלוי כמובן איזו מכונת קפה ביתית רכשתם: מכונות קפה בהן ההכנה נעשית על ידי פולי קפה, לדוגמא, ידרשו רכישת מטחנת קפה. אליה הוסיפו מוצרי ניקיון מיוחדים למכונה, שדורשת שמירה על סטריליות. אפשר להוסיף על אלה גם סט ספלים לקפה אספרסו, אבל לא ממש חייבים.

מכונות אספרסו ואביזרים נוספים

רכישת מכונת קפה ביתית לעולם אינה מסתכמת במכונה עצמה. על מנת להפיק ממנה את התוצאה הטובה ביותר, יש לקנות עבורה ציוד משלים וציוד תחזוקה. להכנת הקפה המושלם, מומלץ לקנות מטחנה ומקציף חלב (אם המכונה עצמה אינה כוללת את שתי הפונקציות הללו), דוחס קפה, כפית או כוס מדידה ותרמומטר – מדחום לחלב. לענייני התחזוקה מומלץ להשקיע במברשות ניקוי, טבליות ניקוי ומסירי אבנית.
אם כן, מכונת אספרסו אינה הפתרון הפשוט ביותר או הזול ביותר להכנת קפה – אך היא ללא ספק הפתרון האיכותי ביותר. מגוון בתי הקפה, הדוכנים, הפיצוציות ותחנות הדלק שמוכרות קפה יכול להעיד – מכונות אספרסו מוכיחות את עצמן, תמיד.