חברות קפה מובילות בעולם

חברות קפה מובילות בעולם

שוק הקפה העולמי ואיתו גם שוק מכונות הקפה הוא תחום שמתפתח בלי הפסקה. בעולם שבו מכונות קפה הן פריט שכיח אפילו בבתים פרטיים, אין פלא שישנן חברות גדולות שמתקיימות סביב הענף והופכות לאימפריות של ממש. אז אילו חברות הן המובילות בעולם בתחום?

ארץ המולדת של מכונות הקפה: איטליה

ההמצאה הנפלאה הזו נולדה בארץ המגף, לפני כמעט מאה שנים. היו אלו מכונות ידניות לגמרי ולכן גם הרבה יותר מסורבלות ממה שאנחנו מכירים. מכין הקפה, הבריסטה, היה צריך להיות פעם הרבה יותר מיומן מהיום, כשהוא היה אחראי על כל אחד משלבי ההכנה של המשקה המבוקש.

מכונות קפה היום: כמה שיותר כוסות

כיום, כשיש מכונות קפה אוטומטיות שמשתכללות כל הזמן, הכנת הקפה נעשית מהר הרבה יותר- מה שכלל לא פוגע בטעם ובריח האיכותיים. כשהכנת הקפה הופכת ליותר ויותר מהירה, אפשר לדבר על רווחים ולהפוך את כל העסק למגלגל כספים. ולכן, ישנן היום חברות בתחום שהן כבר אימפריות.

אילו הן החברות הגדולות לייצור מכונות קפה?

ישנן חברות קפה רבות שידועות בייצור מכונות הקפה הטובות בעולם, ביניהן לוואצה, דלונגי, saeco, gaggia ועוד ועוד. ישנן כאלו שממשיכות את המסורת ומגיעות מאיטליה, חברות וותיקות וחברות צעירות יחסית, כאלו שמתעסקות בתחומים נוספים וכאלו שמתרכזות בקפה בלבד. הרשימה ארוכה ואם ננסה לציין כאן את כל החברות, כנראה שנצטרך לסגור מוקדם ולהתפנות רק לכתיבה.

מכונות קפה של חברות קפה בלבד

הכוונה היא כמובן לחברות – כמו שציינו קודם – שקפה הוא הנושא היחיד שבו הן מתעסקות. החברות הללו הן חברות כדוגמת לוואצה, mauro וכדומה, שבניגוד לדלונגי למשל, לא מייצרות גם תנורים ומוצרי חשמל אחרים. מכונות קפה הן המומחיות הגדולה ביותר שלהן וזהו היתרון שלהן על פני החברות האחרות.

מומחיות בקפה מייצרת מכונות קפה איכותיות

וזה ברור למה. כשיש לך בבית מכונות קפה של חברות כמו לוואצה, mauro או saeco, אתה יודע שאין לך מה לדאוג. זה כמו רופא מומחה בתחום מסוים: יש מעטים שמבינים יותר ממנו בתחום ולכן אנחנו סומכים עליו מאוד. חברות המתמחות בקפה ומוצריו, יידעו יותר טוב מכולם מה צריך להיות בכל מכונת קפה.

מכונות קפה שמגיעות עם הציוד האיכותי ביותר

עוד יתרון בחברות מסוג זה הוא המוצרים הנלווים: מכונות קפה של לוואצה, אליהם נוסיף פולים או אבקות קפה של החברה, יחד עם קפסולות או פדים מיוחדים, יעניקו לכם את החוויה המושלמת והמקצועית ביותר בכל הקשור לקפה. הדברים האלו נכונים גם לאותם חברות שציינו קודם, כמו mauro או saeco.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *